Location : Home > S > SP00P-20-16P
SP00P-20-16P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS27656E17B35S Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
LJTPQ00RT-25-37P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 37C 37#16 PIN RECP
D38999/20FJ4JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
90599-007LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 20POS 2MM T/H
90599-007LF FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06EK3 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
06EK3 RoHS 77490 1516+ Good price new and original. Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
06EK3 STOCK 45550 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
52465-1691 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 16 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Tin-Lead
52465-1691 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN RECEPT 16POS .80MM DUAL SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
15-004830 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 25POS SHORTJACK SCREW UNC-4-40
91911-21325 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 25 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold or Gold, GXT?
75003-0305 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 12 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount Gold