Location : Home > S > SP00CE-20-41P
SP00CE-20-41P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE06B14-19SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3111E14-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS27656E15F18S Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SP00SE12-3S(003) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107B24-11PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 6#12, 3#8 PIN PLUG
PT00SE-18-5S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
KJB6T13W35SBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
211650-1 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings PLUG ASY, 26 POSN, HUGHES
ACS08E18-1SW-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 10C 10#16 SKT PLUG RTANG
MS3106F14S-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
PT01A14-4S Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 4C 4#12 SKT RECP
68712014522 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle