Location : Home > S > SOMC200110K0FEA
SOMC200110K0FEA
Share on FacebookShare on Facebook
SOMC200110K0FEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SOMC200110K0FEA RES ARRAY 10K OHM 19 RES 20SOIC 674400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SOMC200110K0FEA RES ARRAY 10K OHM 19 RES 20SOIC 784400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SOMC200110K0FEA Resistor Networks & Arrays 20pin 10Kohms 1 Bussed 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com