Location : Home > S > SNT-100-BK-T
SNT-100-BK-T
Share on FacebookShare on Facebook
SNT-100-BK-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SNT-100-BK-T RoHS 75201 SAMTEC 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SNT-100-BK-T NA 11000 NA 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
SNT-100-BK-T standard package with RoHS 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-046-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-046-10-004101 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-046-10-004101 Preci-Dip 147130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-046-10-004101 Preci-Dip 288310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-098-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
812-22-031-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 31 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-031-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-031-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 31POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-031-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 31POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-031-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 31POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
10075025-G01-14ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
10075025-G01-14ULF STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1559160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1559160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1559160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 20POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1559160000 Weidmuller 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
351-10-114-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-114-00-004101 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
351-10-114-00-004101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-114-00-004101 Preci-Dip 298990 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com