Location : Home > S > SNSAS2150
SNSAS2150
Share on FacebookShare on Facebook
SNSAS2150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SNSAS2150 OSC XO 150.000MHZ PECL SMD 57459 Pericom 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ2427000L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 2W TMINIP2
DZ2427000L Panasonic 139430 17+/18+ DIODE ZENER 27V 2W TMINIP2-F2-B FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2427000L Panasonic 139430 NEW RoHS DIODE ZENER 27V 2W TMINIP2-F2-B FindCores Electronics Inc.
DZ2427000L Panasonic 788700 1525+ DIODE ZENER 27V 2W TMINIP2-F2-B Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ2427000L Panasonic Electronic Component 80,000 2016+ Zener Diodes 2.4mm x 4.7mm Flat lead Learn More enkaite Electronics Co., Ltd
TD-16.000MCD-T Crystals and Oscillators Oscillators 16MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TD-16.000MCD-T IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TD-16.000MCD-T TXC CORPORATION 41685 1538+ OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TD-16.000MCD-T TXC CORPORATION 57109 2015+ OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-16.000MCD-T TXC CORPORATION 88190 2015+ OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1069760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole