Location : Home > S > SN2R2M025ST
SN2R2M025ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN2R2M025ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN2R2M025ST CAP ALUM 2.2UF 20 25V RADIAL 591900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SN2R2M025ST CAP ALUM 2.2UF 20 25V RADIAL 697100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SN2R2M025ST CAP ALUM 2.2UF 20 25V RADIAL 591900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SN2R2M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2uF 25Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SN2R2M025ST CAP ALUM 2.2UF 25V 20 RADIAL 65000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SN2R2M025ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk