Location : Home > S > SMS24GE3J
SMS24GE3J
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK50512330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50512330 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50512330 NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-87-145-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-145-41-036101 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-145-41-036101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-145-41-036101 Preci-Dip 288970 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-049-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
8670750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-26 AWG
8670750000 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8670750000 Weidmuller 147580 2016+ TERMINAL ZDK 4-2 2-TIER TERMINAL Unitronix Electronics Limited
853-87-096-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0387298615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS TT 10A 10 ASY V
530780-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022182241 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold