Location : Home > S > SMS12SE4K9
SMS12SE4K9
Share on FacebookShare on Facebook
SMS12SE4K9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-163-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68402-314LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
821-22-033-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 33 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-033-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-033-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-033-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 33POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
325311-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325311-25-0 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15-44-4106 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-049-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 49 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-049-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-049-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 49 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-049-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 49 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-049-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 49 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd