Location : Home > S > SMS10PH-4TR29
SMS10PH-4TR29
Share on FacebookShare on Facebook
SMS10PH-4TR29 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMS10PH-4TR29 QIKMATE STR HDR PLUG 10POS 157720 Souriau Connection Technology 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-V3-150-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-V3-150-10-009101 IC 59240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-V3-150-10-009101 Preci-Dip 157640 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
399-V3-150-10-009101 Preci-Dip 288810 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702871047 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 98 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin