Location : Home > S > SMM02070C4703FBP00
SMM02070C4703FBP00
Share on FacebookShare on Facebook
SMM02070C4703FBP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMM02070C4703FBP00 9000 VISHAY-PEM 3-5days;FOBHK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
SMM02070C4703FBP00 MELF Resistors 1watt 470Kohms 1 50ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
SMM02070C4703FBP00 MELF Resistors 1watt 470Kohms 1 50ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
SMM02070C4703FBP00 RES SMD 470K OHM 1 1W MELF 1444500 Vishay Beyschlag 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com