Location : Home > S > SMM02040C2009FB300
SMM02040C2009FB300
Share on FacebookShare on Facebook
SMM02040C2009FB300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMM02040C2009FB300 RES SMD 20 OHM 1 1/4W MELF 788200 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
SMM02040C2009FB300 21000 Vishay 3-5days;FOBHK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
SMM02040C2009FB300 MELF Resistors 1/4watt 20ohms 1 50ppm Learn More 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
SMM02040C2009FB300 RES SMD 20 OHM 1 1/4W MELF 893400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.