Location : Home > S > SMLK19WBEDW1
SMLK19WBEDW1
Share on FacebookShare on Facebook
SMLK19WBEDW1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMLK19WBEDW1 ROHS 98000 ROHM 13+/14+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-641213-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-641213-9 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641213-9 TE Connectivity AMP Connectors 157550 2016+ CONN HEADER VERT 19POS .100 30AU Unitronix Electronics Limited
4-641213-9 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ CONN HEADER VERT 19POS .100 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com