Location : Home > S > SMG6.3VB223M18X40LL
SMG6.3VB223M18X40LL
Share on FacebookShare on Facebook
SMG6.3VB223M18X40LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMG6.3VB223M18X40LL CAP ALUM 22000UF 20 6.3V RADIAL 605000 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SMG6.3VB223M18X40LL DIP 57140 UMITEDCHEM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1485CM2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIREWAY 2" NIPPLE 4X4"
1485CM2 Distributor 99670 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1485CM2 STOCK 43590 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
861111484020 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP