Location : Home > S > SMG450VB3R3M10X16LL
SMG450VB3R3M10X16LL
Share on FacebookShare on Facebook
SMG450VB3R3M10X16LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMG450VB3R3M10X16LL CAP ALUM 3.3UF 20 450V RADIAL 581700 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SMG450VB3R3M10X16LL Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 450V 10X16 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SMG450VB3R3M10X16LL DIP 57140 UMITEDCHEM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD