Location : Home > S > SMCJ10CHE3/9AT
SMCJ10CHE3/9AT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/03-3065 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 8.2UF 10% 35V AXIAL
M39003/03-3065 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-3065 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/03-4017 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 20% 10V AXIAL
M39003/03-4017 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
TA45-A141T060C0-865 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC
TA45-A141T060C0-865 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TA45-A141T060C0-865 Schurter Inc 147650 2015+ CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA45-A141T060C0-865 Schurter Inc 57019 2015+ CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPG666-7925-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
UPG666-7925-1 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPG666-7925-1 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UPG66-20563-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
UPG66-20563-1 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPG66-20563-1 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPGHB111-22761-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
R21-0F..S00270245 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER
IEG6-1-59-5.00-91-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A
CBT-10M Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 10A AUTO RESET
LPJ-2SP Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
2040.0813 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
BK/ABC-8 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB