Location : Home > S > SMBT2001T1G
SMBT2001T1G
Share on FacebookShare on Facebook
SMBT2001T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SMBT2001T1G 2200 ONSemicond 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SMBT2001T1G 2200 ONSemicond 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
SMBT2001T1G 2200 ONSemicond 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
SMBT2001T1G 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SMBT2001T1G ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5452568 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)