Location : Home > S > SMBG5935A/TR13
SMBG5935A/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SMBG5935A/TR13 distributors
833-87-054-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SFM-125-T2-S-D-A Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1-1546106-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546106-3 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546106-3 TE Connectivity AMP Connectors 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546106-3 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546106-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 13POS VERT 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
929984-01-33 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-33 3M 147130 2016+ CONN SOCKET 33POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929984-01-33 3M 298530 2016+ CONN SOCKET 33POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-33 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-87-014-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-014-10-287101 Preci-Dip 157690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-014-10-287101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com