Location : Home > S > SMBG4744CE3/TR13
SMBG4744CE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SMBG4744CE3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37001-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37001-10-0 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37001-10-0 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791081024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1437426-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1437426-3 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437426-3 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1437426-3 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-080-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
BC6-W408-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
BC6-W408-10 IC 37750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BC6-W408-10 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325218-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
DF13-2P-1.25V(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
0009508123 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0705550012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0395245014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1747066-6 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-172336-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.163" (4.14mm)