Location : Home > S > SMAJ5953CE3/TR13
SMAJ5953CE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SMAJ5953CE3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRL3714ZSTRR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 36A D2PAK
IRL3714ZSTRR 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRL3714ZSTRR International Rectifier 8000 2012+ MOSFET N-CH 20V 36A D2PAK SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRL3714ZSTRR IR 241850 1538+ MOSFET N-CH 20V 36A D2PAK Alphatek Technology Limited
IRL3714ZSTRR IR 241850 1538+ MOSFET N-CH 20V 36A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BYW172F-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 300V 3A SOD64
BYW172F-TAP IC 39070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYW172F-TAP NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYW172F-TAP VISHAY 989000 16+ROHS SOD64 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
430402-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430402-02-0 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
14-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
14-140 39374 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
14-140 Cinch Connectors 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
14-140 Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 14 POS TPC Global Service Co.Ltd.