Location : Home > S > SMAJ4482E3/TR13
SMAJ4482E3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SMAJ4482E3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325338-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325338-10-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
55510-126TRLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-126TRLF Semiconductor 31745 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
55510-126TRLF STOCK 45390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
55510-126TRLF STOCK 45390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1437504-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST
2-1437504-4 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1437504-4 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ CONN TRANSIST Unitronix Electronics Limited
805-43-033-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
32-3575-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS
32-3575-11 Aries Electronics 147830 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS Unitronix Electronics Limited
32-3575-11 Aries Electronics 287750 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0353621250 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1-147278-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-147278-2 TE Connectivity AMP Connectors 147250 2016+ CONN HEADER R/A 13POS Unitronix Electronics Limited
1-147278-2 TE Connectivity AMP Connectors 288270 2016+ CONN HEADER R/A 13POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1527960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1527960000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1527960000 Weidmuller 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69307-050LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
69307-050LF Electronics 26869 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
69307-050LF FCI 8000 2012+ CONN HOUSING 50POS 2MM W/O KEY TPC Global Service Co.Ltd.
69307-050LF Original 39604 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
69307-050LF Semiconductor 32075 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
90143-0064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 64 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
90143-0064 Electronics 27940 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90143-0064 STOCK 45510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
644894-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
644894-2 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ CONN HEADER 2POS R/A CST-100 TIN Unitronix Electronics Limited
644894-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS R/A CST-100 TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
644894-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS R/A CST-100 TIN TPC Global Service Co.Ltd.