Location : Home > S > SMA6F20A-M3/6B
SMA6F20A-M3/6B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/03-0108 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL
M39003/03-0108 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-0108 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
M39003/01-7250 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.27UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-7250 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
195D127X9010R2T Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 120UF 10V 10% 2824
195D127X9010R2T Electronics 25780 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
195D127X9010R2T Vishay Sprague 1421300 15+ CAP TANT 120UF 10V 10 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95S685K6R3EZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 1507
T95S685K6R3EZSL NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S685K6R3EZSL Vishay Sprague 1334900 15+ CAP TANT 6.8UF 6.3V 10 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95S685K6R3EZSL Vishay Sprague 678900 1525+ CAP TANT 6.8UF 6.3V 10 1507 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TPSD156K025S0100 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 25V 10% 2917
TPSD156K025S0100 AVX 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TPSD156K025S0100 AVX 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TPSD156K025S0100 AVX 80,000 2013+ Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 15uF 10 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
APG7-7332-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
APG7-7332-1 SensataTec 68000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
104-PR2-1.5A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC
2-5700-IG2-P10-8A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
1278950000 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 1A 250VAC 65VDC
9926252520 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 20A 480VAC