Location : Home > S > SM4TW202
SM4TW202
Share on FacebookShare on Facebook
SM4TW202 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM4TW202 TRIM POT 12 TURN SMT 2K OHM 8000 Vishay/BC Components 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D225K100K Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 100K OHM 225W
D225K100K ROHS 74841 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CT-94W-504 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment
CT-94W-504 IC 39860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT-94W-504 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CT-94W-504 Vishay 39431 12+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CT-94W-504 Vishay 4000 15+ TRIMMER 500K OHM 0.5W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
3386G-1-200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386G-1-200 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386G-1-200 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386G-1-200 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WX-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W