Location : Home > S > SM31TA500
SM31TA500
Share on FacebookShare on Facebook
SM31TA500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM31TA500 TRIMMER 50 OHM 0.125W SMD 11970 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM31TA500 12+ 5000 Copal 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-BNX-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W