Location : Home > S > SM3100R-28-21P(115)
SM3100R-28-21P(115)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0855105117 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD
MS3471W24-61PW-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
PT08CP-10-6S(351) Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
2M805-003-02M11-200SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 6C 4#23 2#16 SKT RECP OM
GTC06CFGG28-20P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 14C 10#12 4#16 PIN PLUG
GTS030F36-78P-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 14C 2#16 12#8 PIN RECP WALL
L717DC37PU Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
4620-6305 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 20POS W/FLANGE&INSE
GT17HR-26DS-HU Connectors, Interconnects Pluggable Connectors - Accessories CONN HOUSING 26COND
GTS06F20-29S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 17C 17#16 SKT PLUG
GTCL030F22-22P-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#8 PIN PLUG
T38530-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38530-26-0 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38530-26-0 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
993083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters RS-F8/ODX MISU CBL INTFACE
993083 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
993083 40396 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
993083 Electronics 28051 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
993083 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
71922-008LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
71922-008LF Amphenol FCI 157390 2016+ QUICKIE CONN HEADER 8POS RT ANG Unitronix Electronics Limited
71922-008LF Amphenol FCI 277870 2016+ QUICKIE CONN HEADER 8POS RT ANG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1479360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1479360000 Weidmuller 147840 2016+ CONN FEMALE PLUG 12POS ORG Unitronix Electronics Limited
1479360000 Weidmuller 278090 2016+ CONN FEMALE PLUG 12POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022288093 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold