Location : Home > S > SM20-48D12
SM20-48D12
Share on FacebookShare on Facebook
SM20-48D12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM20-48D12 48-SMD Module 25000 TDK 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPC3RD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 20¡ã 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)