Location : Home > S > SM102035003FE
SM102035003FE
Share on FacebookShare on Facebook
SM102035003FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM102035003FE Thick Film Resistors - Through Hole 500K ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SM102035003FE 641165 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SM102035003FE RES 500K OHM 1W 1 RADIAL 607200 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited