Location : Home > S > SM102032002JE
SM102032002JE
Share on FacebookShare on Facebook
SM102032002JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM102032002JE RES 20K OHM 1W 5 RADIAL 796500 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
SM102032002JE Thick Film Resistors - Through Hole 20K ohms 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
SM102032002JE RES 20K OHM 1W 5 RADIAL 1537000 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SM102032002JE Thick Film Resistors - Through Hole 20K ohms 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com