Location : Home > S > SLW25R-1C7
SLW25R-1C7
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3030-01-34-0304 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDC SOCKET .100" 34POS
1556508 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN NUT EMC M12
08B0-1X1T-27-F Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks With Magnetics Magjack Connector
LJT07RE-19-53P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 53C 53#22 PIN RECP
SG3106E-32-76P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
8P25-E002 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
CN0967C20G28SNY240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DL60R24-19P7-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DBF25P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
1970906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
1970906 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1970906 Phoenix Contact 157720 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1970906 Phoenix Contact 288850 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452343 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5452343 Electronics 26151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5452343 Electronics 26151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5452343 IC 38802 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5452343 Phoenix Contact 288810 2016+ BCH-381HF-13 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0533240270 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole
1625640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625640000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1625640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 9POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1625640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 9POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1625640000 Weidmuller 287490 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67997-110HTLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67997-110HTLF Amphenol FCI 157270 2016+ CONN HEADER 10POS .100 STR 30AU Unitronix Electronics Limited
67997-110HTLF Amphenol FCI 277670 2016+ CONN HEADER 10POS .100 STR 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67997-110HTLF IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386990022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1649480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1649480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN S-RELIEF BLC 5.08 13POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1649480000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1649480000 Weidmuller 277510 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1953415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1953415 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953415 Phoenix Contact 147180 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1953415 Phoenix Contact 277650 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-HDF26PP-WP Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
5745112-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder