Location : Home > S > SLPX821M250H3P3
SLPX821M250H3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX821M250H3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX821M250H3P3 CAP ALUM 820UF 20 250V SNAP 704900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX821M250H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX821M250H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com