Location : Home > S > SLPX821M220E5P3
SLPX821M220E5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX821M220E5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX821M220E5P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX821M220E5P3 CAP ALUM 820UF 20 220V SNAP 1525600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX821M220E5P3 CAP ALUM 820UF 20 220V SNAP 88130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLPX821M220E5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 220V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX821M220E5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 220V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd