Location : Home > S > SLPX821M160E3P3
SLPX821M160E3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX821M160E3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX821M160E3P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX821M160E3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 160V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX821M160E3P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 88810 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SLPX821M160E3P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 981500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.