Location : Home > S > SLPX393M016H5P3
SLPX393M016H5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX393M016H5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX393M016H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 39000uF 16V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX393M016H5P3 CAP ALUM 39000UF 20 16V SNAP 1329900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX393M016H5P3 CAP ALUM 39000UF 20 16V SNAP 87390 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLPX393M016H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 39000uF 16V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX393M016H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 39000uF 16V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd