Location : Home > S > SLPX392M100H5P3
SLPX392M100H5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX392M100H5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX392M100H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX392M100H5P3 CAP ALUM 3900UF 20 100V SNAP 1218300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX392M100H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SLPX392M100H5P3 CAP ALUM 3900UF 20 100V SNAP 98010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com