Location : Home > S > SLPX331M180A1P3
SLPX331M180A1P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX331M180A1P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX331M180A1P3 CAP ALUM 330UF 20 180V SNAP 800800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SLPX331M180A1P3 641165 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
SLPX331M180A1P3 CAP ALUM 330UF 20 180V SNAP 1431000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX331M180A1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 180V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com