Location : Home > S > SLPX223M016A9P3
SLPX223M016A9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX223M016A9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX223M016A9P3 CAP ALUM 22000UF 20 16V SNAP 1005900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX223M016A9P3 CAP ALUM 22000UF 20 16V SNAP 900700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX223M016A9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 16V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX223M016A9P3 CAP ALUM 22000UF 20 16V SNAP 1555900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX223M016A9P3 CAP ALUM 22000UF 20 16V SNAP 87670 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com