Location : Home > S > SLPX222M200H9P3
SLPX222M200H9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX222M200H9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX222M200H9P3 CAP ALUM 2200UF 20 200V SNAP 696000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX222M200H9P3 CAP ALUM 2200UF 20 200V SNAP 1322300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX222M200H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SLPX222M200H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX222M200H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SLPX222M200H9P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX222M200H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com