Location : Home > S > SLPX222M100E3P3
SLPX222M100E3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX222M100E3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX222M100E3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX222M100E3P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX222M100E3P3 CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 1424800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX222M100E3P3 CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 87510 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SLPX222M100E3P3 CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 899800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.