Location : Home > S > SLPX222M100C7P3
SLPX222M100C7P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX222M100C7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX222M100C7P3 CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 890600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX222M100C7P3 CAP ALUM 2200UF 20 100V SNAP 1428600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX222M100C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SLPX222M100C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com