Location : Home > S > SLPX182M250H9P3
SLPX182M250H9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX182M250H9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX182M250H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 250V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX182M250H9P3 CAP ALUM 1800UF 20 250V SNAP 1531400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX182M250H9P3 CAP ALUM 1800UF 20 250V SNAP 98990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SLPX182M250H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 250V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd