Location : Home > S > SLPX182M220H4P3
SLPX182M220H4P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX182M220H4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX182M220H4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 220V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX182M220H4P3 CAP ALUM 1800UF 20 220V SNAP 702400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX182M220H4P3 CAP ALUM 1800UF 20 220V SNAP 1345600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX182M220H4P3 CAP ALUM 1800UF 20 220V SNAP 97890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com