Location : Home > S > SLPX182M200H4P3
SLPX182M200H4P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX182M200H4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX182M200H4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1800uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX182M200H4P3 CAP ALUM 1800UF 200V 20 SNAP 34000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SLPX182M200H4P3 CAP ALUM 1800UF 20 200V SNAP 685000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX182M200H4P3 CAP ALUM 1800UF 20 200V SNAP 579800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX182M200H4P3 CAP ALUM 1800UF 200V 20 SNAP 5000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd