Location : Home > S > SLPX152M200H7P3
SLPX152M200H7P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX152M200H7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX152M200H7P3 CAP ALUM 1500UF 20 200V SNAP 592900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SLPX152M200H7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX152M200H7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 200V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX152M200H7P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk