Location : Home > S > SLPX123M063E9P3
SLPX123M063E9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX123M063E9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX123M063E9P3 CAP ALUM 12000UF 20 63V SNAP 702200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX123M063E9P3 CAP ALUM 12000UF 20 63V SNAP 1328500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX123M063E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 63V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SLPX123M063E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 63V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX123M063E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 63V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SLPX123M063E9P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX123M063E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 12000uF 63V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com