Location : Home > S > SLPX122M250E9P3
SLPX122M250E9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX122M250E9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX122M250E9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 250V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX122M250E9P3 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 988300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX122M250E9P3 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 883100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX122M250E9P3 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 1538300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com