Location : Home > S > SLPX102M100A3P3
SLPX102M100A3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX102M100A3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX102M100A3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX102M100A3P3 CAP ALUM 1000UF 20 100V SNAP 901600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX102M100A3P3 CAP ALUM 1000UF 20 100V SNAP 1536900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX102M100A3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SLPX102M100A3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX102M100A3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 100V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd