Location : Home > S > SLP471M200E1P3
SLP471M200E1P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP471M200E1P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP471M200E1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLP471M200E1P3 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 899400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLP471M200E1P3 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 794200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLP471M200E1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 200V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP471M200E1P3 CAP ALUM 470UF 200V 20 SNAP 22996 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SLP471M200E1P3 641165 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.