Location : Home > S > SLP3-400-100-F
SLP3-400-100-F
Share on FacebookShare on Facebook
SLP3-400-100-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP3-400-100-F SLP3-400-100-F Bivar Inc LIGHT PIPE CLEAR RIGID 3MM erin@millionsunshi 0 Bivar Inc 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901303234 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-1871315-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin