Location : Home > S > SLP3-250-100-R
SLP3-250-100-R
Share on FacebookShare on Facebook
SLP3-250-100-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-056-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-056-10-001101 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-056-10-001101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 56POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-056-10-001101 Preci-Dip 288870 2016+ CONN HDR 56POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com