Location : Home > S > SLP222M180H9P3
SLP222M180H9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP222M180H9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP222M180H9P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLP222M180H9P3 CAP ALUM 2200UF 20 180V SNAP 1246900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLP222M180H9P3 CAP ALUM 2200UF 20 180V SNAP 97970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SLP222M180H9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 180V 20 105C Learn M 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd