Location : Home > S > SLF7045T-4R7M2R0
SLF7045T-4R7M2R0
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for SLF7045T-4R7M2R0 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
SLF7045T-4R7M2R0-PF TDK 7045T IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
SLF7045T-4R7M2R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLF7045T-4R7M2R0 INDUCTOR SHIELD PWR 4.7UH 7045 32445 TDK 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TIP127 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP DARL 100V 5A TO220AB